Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 120x19 cm czarny PIOV12004C31 Instal Projekt Pilaro V
Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 120x19 cm czarny PIOV12004C31 Instal Projekt Pilaro V
- Nr katalogowy: PIOV12004C31
- Dostępność: do 8 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 893,16zł
- Cena katalogowa: 1 383,75 zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Pilaro V |
| Nr katalogowy | PIOV12004C31 |
| Rodzaj | dekoracyjny |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 19 cm |
| Moc | 321 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 15 cm |
| Podłączenie | dolne |
| Kolor | czarny |
| Kod EAN | 5905253741531 |
| Dane producenta | Zobacz |