Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 120x39 cm czarny PIOV12008C31 Instal Projekt Pilaro V
Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 120x39 cm czarny PIOV12008C31 Instal Projekt Pilaro V
- Nr katalogowy: PIOV12008C31
- Dostępność: do 8 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 315,54zł
- Cena katalogowa: 2 091 zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Pilaro V |
| Nr katalogowy | PIOV12008C31 |
| Rodzaj | dekoracyjny |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 39 cm |
| Moc | 644 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 35 cm |
| Podłączenie | dolne |
| Kolor | czarny |
| Kod EAN | 5905253741579 |
| Dane producenta | Zobacz |