Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 180x29 cm biały PIOV18006C34 Instal Projekt Pilaro V
Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 180x29 cm biały PIOV18006C34 Instal Projekt Pilaro V
- Nr katalogowy: PIOV18006C34
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 966,26zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Pilaro V |
| Nr katalogowy | PIOV18006C34 |
| Rodzaj | dekoracyjny |
| Wysokość | 180 cm |
| Szerokość | 29 cm |
| Moc | 713 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 25 cm |
| Podłączenie | dolne |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5905253741623 |
| Wymiary z opakowaniem | 39 x 10 x 193 cm |
| Waga z opakowaniem | 17,30 kg |
| Dane producenta | Zobacz |