Kinkiet 1x10 W biały ML2032 Milagro Mirore
Kinkiet 1x10 W biały ML2032 Milagro Mirore
- Nr katalogowy: ML2032
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 153,00zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Moc żarówki
(W)
Opis produktu
| Marka | Milagro |
| Seria | Mirore |
| Nr katalogowy | ML2032 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 4.5 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5902693720324 |
| Wymiary z opakowaniem | 15 x 10 x 52 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,35 kg |
| Dane producenta | Zobacz |