Kinkiet 1x10 W biały W0390 MaxLight Marbles
Kinkiet 1x10 W biały W0390 MaxLight Marbles
- Nr katalogowy: W0390
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 509,20zł
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Seria | Marbles |
| Nr katalogowy | W0390 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903351024068 |
| Wymiary z opakowaniem | 35 x 10 x 35 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,10 kg |
| Dane producenta | Zobacz |