Kinkiet 1x10 W czarny 2612091003 Nordlux Louella
Kinkiet 1x10 W czarny 2612091003 Nordlux Louella
- Nr katalogowy: 2612091003
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 336,19zł
Opis produktu
| Marka | Nordlux |
| Seria | Louella |
| Nr katalogowy | 2612091003 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 10 cm |
| Szerokość | 22 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5704924027079 |
| Wymiary z opakowaniem | 20 x 14 x 20 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,62 kg |
| Dane producenta | Zobacz |