Kinkiet 1x10 W czarny W0393 MaxLight Travertino
Kinkiet 1x10 W czarny W0393 MaxLight Travertino
- Nr katalogowy: W0393
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 562,16zł
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Seria | Travertino |
| Nr katalogowy | W0393 |
| Materiał | kamień |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903351024129 |
| Wymiary z opakowaniem | 23 x 14 x 38 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,30 kg |
| Dane producenta | Zobacz |