Kinkiet 1x10 W czarny W0394 MaxLight Travertino
Kinkiet 1x10 W czarny W0394 MaxLight Travertino
- Nr katalogowy: W0394
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 584,00zł
Wybierz wariant:
Moc żarówki
(W)
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Seria | Travertino |
| Nr katalogowy | W0394 |
| Materiał | kamień |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 18 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903351024136 |
| Wymiary z opakowaniem | 27 x 15 x 28 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,70 kg |
| Dane producenta | Zobacz |