Kinkiet 1x10 W czarny W0404D MaxLight Trio
Kinkiet 1x10 W czarny W0404D MaxLight Trio
- Nr katalogowy: W0404D
- Dostępność: do 5 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 990,00zł
- Cena katalogowa: 1 190 zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Seria | Trio |
| Nr katalogowy | W0404D |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 2.5 cm |
| Szerokość | 89 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903351025249 |
| Wymiary z opakowaniem | 8 x 7 x 99 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,30 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii