Kinkiet 1x11 W czarny ML2516 Milagro Wow
Kinkiet 1x11 W czarny ML2516 Milagro Wow
- Nr katalogowy: ML2516
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 155,00zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Moc żarówki
(W)
Opis produktu
| Marka | Milagro |
| Seria | Wow |
| Nr katalogowy | ML2516 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Wysokość | 5 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Moc żarówki | 11 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5902693725169 |
| Wymiary z opakowaniem | 10 x 10 x 64 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |