Kinkiet 1x11 W mosiądz 2610201035 Nordlux Cavara
Kinkiet 1x11 W mosiądz 2610201035 Nordlux Cavara
- Nr katalogowy: 2610201035
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 194,83zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Nordlux |
| Seria | Cavara |
| Nr katalogowy | 2610201035 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | mosiądz |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 35 cm |
| Szerokość | 8 cm |
| Moc żarówki | 11 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5704924025952 |
| Wymiary z opakowaniem | 10 x 10 x 36 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,92 kg |
| Dane producenta | Zobacz |