Kinkiet 1x12 W czarny 2610241003 Nordlux Virelle
Kinkiet 1x12 W czarny 2610241003 Nordlux Virelle
- Nr katalogowy: 2610241003
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 293,56zł
Wybierz wariant:
Kolor
Wysokość
(cm)
Moc żarówki
(W)
Opis produktu
| Marka | Nordlux |
| Seria | Virelle |
| Nr katalogowy | 2610241003 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 50 cm |
| Szerokość | 5.5 cm |
| Moc żarówki | 12 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5704924025990 |
| Wymiary z opakowaniem | 10 x 10 x 51 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,82 kg |
| Dane producenta | Zobacz |