Kinkiet 1x12 W czarny 2612741003 Nordlux Kelvis
Kinkiet 1x12 W czarny 2612741003 Nordlux Kelvis
- Nr katalogowy: 2612741003
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 156,28zł
Opis produktu
| Marka | Nordlux |
| Seria | Kelvis |
| Nr katalogowy | 2612741003 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 19 cm |
| Szerokość | 22 cm |
| Moc żarówki | 12 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5704924027345 |
| Wymiary z opakowaniem | 20 x 20 x 22 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,60 kg |
| Dane producenta | Zobacz |