Kinkiet 1x12 W czarny 4099854450686 Osram Orbis Tube
Kinkiet 1x12 W czarny 4099854450686 Osram Orbis Tube
- Nr katalogowy: 4099854450686
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 191,62zł
Wybierz wariant:
Kolor
Szerokość
(cm)
Moc żarówki
(W)
Opis produktu
| Marka | Osram |
| Seria | Orbis Tube |
| Nr katalogowy | 4099854450686 |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 5.4 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Moc żarówki | 12 W |
| Kształt | prostokątny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 4099854450686 |
| Wymiary z opakowaniem | 10 x 7 x 62 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,75 kg |
| Dane producenta | Zobacz |