Kinkiet 1x12 W czarny-złoty ML2033 Milagro Vinci
Kinkiet 1x12 W czarny-złoty ML2033 Milagro Vinci
- Nr katalogowy: ML2033
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 195,00zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Moc żarówki
(W)
Opis produktu
| Marka | Milagro |
| Seria | Vinci |
| Nr katalogowy | ML2033 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny, złoty |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 11.5 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Moc żarówki | 12 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5902693720331 |
| Wymiary z opakowaniem | 22 x 12 x 42 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,75 kg |
| Dane producenta | Zobacz |