Kinkiet 1x12 W czarny-złoty W241145502 Zuma Line Ravon
Kinkiet 1x12 W czarny-złoty W241145502 Zuma Line Ravon
- Nr katalogowy: W241145502
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 307,00zł
Opis produktu
| Marka | Zuma Line |
| Seria | Ravon |
| Nr katalogowy | W241145502 |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny, złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość | 16 cm |
| Moc żarówki | 12 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5905316692985 |
| Wymiary z opakowaniem | 10 x 45 x 21 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,90 kg |
| Dane producenta | Zobacz |