Kinkiet 1x12 W złoty W0418 MaxLight Amor
Kinkiet 1x12 W złoty W0418 MaxLight Amor
- Nr katalogowy: W0418
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 397,20zł
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Seria | Amor |
| Nr katalogowy | W0418 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 60.8 cm |
| Szerokość | 9 cm |
| Moc żarówki | 12 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903351025102 |
| Wymiary z opakowaniem | 8 x 11 x 63 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |