Kinkiet 1x14 W chrom W0422 MaxLight Love
Kinkiet 1x14 W chrom W0422 MaxLight Love
- Nr katalogowy: W0422
- Dostępność: do 5 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 750,00zł
- Cena katalogowa: 890 zł
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Seria | Love |
| Nr katalogowy | W0422 |
| Materiał | metal, akryl |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 31 cm |
| Szerokość | 12.5 cm |
| Moc żarówki | 14 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903351025393 |
| Wymiary z opakowaniem | 15 x 15 x 38 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii