Kinkiet 1x14 W czarny W0395 MaxLight Travertino
Kinkiet 1x14 W czarny W0395 MaxLight Travertino
- Nr katalogowy: W0395
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 641,20zł
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Seria | Travertino |
| Nr katalogowy | W0395 |
| Materiał | kamień |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 25 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Moc żarówki | 14 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903351024143 |
| Wymiary z opakowaniem | 34 x 15 x 37 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,90 kg |
| Dane producenta | Zobacz |