Kinkiet 1x14 W złoty W0417 MaxLight Sun
Kinkiet 1x14 W złoty W0417 MaxLight Sun
- Nr katalogowy: W0417
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 365,60zł
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Seria | Sun |
| Nr katalogowy | W0417 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Moc żarówki | 14 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903351025096 |
| Wymiary z opakowaniem | 35 x 9 x 35 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |