Kinkiet 1x15 W brązowy 2412671018 Nordlux Gaston
Kinkiet 1x15 W brązowy 2412671018 Nordlux Gaston
- Nr katalogowy: 2412671018
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 156,28zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Nordlux |
| Seria | Gaston |
| Nr katalogowy | 2412671018 |
| Materiał | drewno, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | brązowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 19.5 cm |
| Szerokość | 19.5 cm |
| Średnica | 11.5 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5704924026997 |
| Wymiary z opakowaniem | 20 x 20 x 20 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,64 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii