Kinkiet 1x15 W chrom 5497 Rabalux Steve
Kinkiet 1x15 W chrom 5497 Rabalux Steve
- Nr katalogowy: 5497
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 155,79zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Steve |
| Nr katalogowy | 5497 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 14 cm |
| Szerokość | 11 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250354972 |
| Wymiary z opakowaniem | 14 x 14 x 14 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,58 kg |
| Dane producenta | Zobacz |