Kinkiet 1x15 W czarny 10678 Nowodvorski Lighting Cezanne Led
Kinkiet 1x15 W czarny 10678 Nowodvorski Lighting Cezanne Led
- Nr katalogowy: 10678
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 287,00zł
Opis produktu
| Marka | Nowodvorski Lighting |
| Seria | Cezanne Led |
| Nr katalogowy | 10678 |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 5 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903139106788 |
| Dane producenta | Zobacz |