Kinkiet 1x15 W czarny-złoty ML2034 Milagro Vinci
Kinkiet 1x15 W czarny-złoty ML2034 Milagro Vinci
- Nr katalogowy: ML2034
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 257,00zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Moc żarówki
(W)
Opis produktu
| Marka | Milagro |
| Seria | Vinci |
| Nr katalogowy | ML2034 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny, złoty |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 11.5 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5902693720348 |
| Wymiary z opakowaniem | 22 x 12 x 62 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |