Kinkiet 1x15 W złoty 75055 Rabalux Odran
Kinkiet 1x15 W złoty 75055 Rabalux Odran
- Nr katalogowy: 75055
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 192,68zł
- Cena katalogowa: 244,22 zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Odran |
| Nr katalogowy | 75055 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 6 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5996595750558 |
| Wymiary z opakowaniem | 13 x 41 x 7 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |