Kinkiet 1x15 W złoty W0406D MaxLight Alexia
Kinkiet 1x15 W złoty W0406D MaxLight Alexia
- Nr katalogowy: W0406D
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 213,60zł
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Seria | Alexia |
| Nr katalogowy | W0406D |
| Materiał | metal, akryl |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 40 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Moc żarówki | 15 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903351025188 |
| Dane producenta | Zobacz |