Kinkiet 1x18 W czarny W0420D MaxLight Thora
Kinkiet 1x18 W czarny W0420D MaxLight Thora
- Nr katalogowy: W0420D
- Dostępność: do 5 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 433,20zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Seria | Thora |
| Nr katalogowy | W0420D |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 60 cm |
| Szerokość | 8.5 cm |
| Moc żarówki | 18 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903351025164 |
| Wymiary z opakowaniem | 6 x 10 x 63 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |