Kinkiet 1x18 W czarny W0421D MaxLight Thora
Kinkiet 1x18 W czarny W0421D MaxLight Thora
- Nr katalogowy: W0421D
- Dostępność: do 5 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 474,80zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Seria | Thora |
| Nr katalogowy | W0421D |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 90 cm |
| Szerokość | 8.5 cm |
| Moc żarówki | 18 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903351025171 |
| Wymiary z opakowaniem | 6 x 10 x 100 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |