Kinkiet 1x18 W złoty 75056 Rabalux Odran
Kinkiet 1x18 W złoty 75056 Rabalux Odran
- Nr katalogowy: 75056
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 222,51zł
- Cena katalogowa: 287,92 zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Odran |
| Nr katalogowy | 75056 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 6 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Moc żarówki | 18 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5996595750565 |
| Wymiary z opakowaniem | 13 x 61 x 7 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,62 kg |
| Dane producenta | Zobacz |