Kinkiet 1x20 W złoty 333957 Goldlux Aisha
Kinkiet 1x20 W złoty 333957 Goldlux Aisha
- Nr katalogowy: 333957
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 252,62zł
Wybierz wariant:
Kolor
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Opis produktu
| Marka | Goldlux |
| Seria | Aisha |
| Nr katalogowy | 333957 |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Wysokość | 120.4 cm |
| Szerokość | 6 cm |
| Moc żarówki | 20 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5901508333957 |
| Wymiary z opakowaniem | 15 x 122 x 6 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,09 kg |
| Dane producenta | Zobacz |