Kinkiet 1x25 W piaskowy 2120551008 Nordlux Darci
Kinkiet 1x25 W piaskowy 2120551008 Nordlux Darci
- Nr katalogowy: 2120551008
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 612,42zł
- Cena katalogowa: 739,28 zł
Wybierz wariant:
Kolor
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Opis produktu
| Marka | Nordlux |
| Seria | Darci |
| Nr katalogowy | 2120551008 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | piaskowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 36.5 cm |
| Szerokość | 55 cm |
| Moc żarówki | 25 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5704924026768 |
| Wymiary z opakowaniem | 26 x 17 x 67 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,65 kg |
| Dane producenta | Zobacz |