Kinkiet 1x25 W piaskowy 2320221008 Nordlux Darci
Kinkiet 1x25 W piaskowy 2320221008 Nordlux Darci
- Nr katalogowy: 2320221008
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 443,43zł
- Cena katalogowa: 521,78 zł
Wybierz wariant:
Kolor
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Opis produktu
| Marka | Nordlux |
| Seria | Darci |
| Nr katalogowy | 2320221008 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | piaskowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość | 33.5 cm |
| Moc żarówki | 25 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5704924026775 |
| Wymiary z opakowaniem | 26 x 19 x 37 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,19 kg |
| Dane producenta | Zobacz |