Kinkiet 1x3 W chrom FEAMALIA1SBATH Elstead Lighting Amalia
Kinkiet 1x3 W chrom FEAMALIA1SBATH Elstead Lighting Amalia
- Nr katalogowy: FEAMALIA1SBATH
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 750,53zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Amalia |
| Nr katalogowy | FEAMALIA1SBATH |
| Materiał | aluminium, stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 24.1 cm |
| Szerokość | 11.4 cm |
| Moc żarówki | 3 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5024005279112 |
| Wymiary z opakowaniem | 33 x 19 x 22 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |