Kinkiet 1x3 W chrom KLHENDRIK1BATH Elstead Lighting Hendrik
Kinkiet 1x3 W chrom KLHENDRIK1BATH Elstead Lighting Hendrik
- Nr katalogowy: KLHENDRIK1BATH
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 606,00zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Hendrik |
| Nr katalogowy | KLHENDRIK1BATH |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 30.6 cm |
| Szerokość | 12.7 cm |
| Moc żarówki | 3 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5024005297116 |
| Wymiary z opakowaniem | 23 x 20 x 47 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,47 kg |
| Dane producenta | Zobacz |