Kinkiet 1x3 W chrom KLTALLAND1PCBATH Elstead Lighting Talland
Kinkiet 1x3 W chrom KLTALLAND1PCBATH Elstead Lighting Talland
- Nr katalogowy: KLTALLAND1PCBATH
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 606,00zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Talland |
| Nr katalogowy | KLTALLAND1PCBATH |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | chrom |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 16.3 cm |
| Szerokość | 12.7 cm |
| Moc żarówki | 3 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5024005573418 |
| Wymiary z opakowaniem | 20 x 20 x 28 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,64 kg |
| Dane producenta | Zobacz |