Kinkiet 1x3 W kremowy W0401 MaxLight Retro
Kinkiet 1x3 W kremowy W0401 MaxLight Retro
- Nr katalogowy: W0401
- Dostępność: do 5 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 637,20zł
Opis produktu
| Marka | MaxLight |
| Seria | Retro |
| Nr katalogowy | W0401 |
| Materiał | kamień, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | kremowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 13 cm |
| Moc żarówki | 3 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5903351024907 |
| Wymiary z opakowaniem | 30 x 20 x 30 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii