Kinkiet 1x3 W mosiądz FEMALIBU1BATHPB Elstead Lighting Malibu
Kinkiet 1x3 W mosiądz FEMALIBU1BATHPB Elstead Lighting Malibu
- Nr katalogowy: FEMALIBU1BATHPB
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 623,91zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Malibu |
| Nr katalogowy | FEMALIBU1BATHPB |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | mosiądz |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 21.6 cm |
| Szerokość | 12.9 cm |
| Moc żarówki | 3 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5024005000624 |
| Wymiary z opakowaniem | 30 x 18 x 23 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |