Kinkiet 1x3 W nikiel FEAPOLLO1PN Elstead Lighting Apollo
Kinkiet 1x3 W nikiel FEAPOLLO1PN Elstead Lighting Apollo
- Nr katalogowy: FEAPOLLO1PN
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 658,01zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Apollo |
| Nr katalogowy | FEAPOLLO1PN |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | nikiel |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | G9 |
| Wysokość | 17.1 cm |
| Szerokość | 18.1 cm |
| Moc żarówki | 3 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5024005392118 |
| Wymiary z opakowaniem | 25 x 32 x 28 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,92 kg |
| Dane producenta | Zobacz |