Kinkiet 1x3.2 W biały 2612501001 Nordlux Omari
Kinkiet 1x3.2 W biały 2612501001 Nordlux Omari
- Nr katalogowy: 2612501001
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 161,03zł
Wybierz wariant:
Kolor
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Opis produktu
| Marka | Nordlux |
| Seria | Omari |
| Nr katalogowy | 2612501001 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 10 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Moc żarówki | 3.2 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5704924027246 |
| Wymiary z opakowaniem | 11 x 11 x 11 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,40 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii