Kinkiet 1x33 W czarny LP9991WSBKCCT Light Prestige Mirror
Kinkiet 1x33 W czarny LP9991WSBKCCT Light Prestige Mirror
- Nr katalogowy: LP9991WSBKCCT
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 693,00zł
Opis produktu
| Marka | Light Prestige |
| Seria | Mirror |
| Nr katalogowy | LP9991WSBKCCT |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Średnica | 60 cm |
| Moc żarówki | 33 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5905699352957 |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii