Kinkiet 1x35 W czarny LP170011WLBK Light Prestige Futuro
Kinkiet 1x35 W czarny LP170011WLBK Light Prestige Futuro
- Nr katalogowy: LP170011WLBK
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 178,00zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Light Prestige |
| Seria | Futuro |
| Nr katalogowy | LP170011WLBK |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 38.5 cm |
| Szerokość | 41 cm |
| Moc żarówki | 35 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5907796367124 |
| Wymiary z opakowaniem | 55 x 18 x 7 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,70 kg |
| Dane producenta | Zobacz |