Kinkiet 1x4 W złoty ML2409 Milagro Preciosa
Kinkiet 1x4 W złoty ML2409 Milagro Preciosa
- Nr katalogowy: ML2409
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 181,00zł
Opis produktu
| Marka | Milagro |
| Seria | Preciosa |
| Nr katalogowy | ML2409 |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 12 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Moc żarówki | 4 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5902693724094 |
| Wymiary z opakowaniem | 17 x 17 x 22 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,40 kg |
| Dane producenta | Zobacz |