Kinkiet 1x40 W brązowy HKPLYMOUTH1 Elstead Lighting Plymouth
Kinkiet 1x40 W brązowy HKPLYMOUTH1 Elstead Lighting Plymouth
- Nr katalogowy: HKPLYMOUTH1
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 735,00zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Plymouth |
| Nr katalogowy | HKPLYMOUTH1 |
| Materiał | stal szlachetna, tkanina/materiał/jedwab |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | brązowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 35 cm |
| Szerokość | 19 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5024005587507 |
| Wymiary z opakowaniem | 30 x 21 x 36 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |