Kinkiet 1x40 W brązowy KLAHRENDALE1 Elstead Lighting Ahrendale
Kinkiet 1x40 W brązowy KLAHRENDALE1 Elstead Lighting Ahrendale
- Nr katalogowy: KLAHRENDALE1
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 968,00zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Ahrendale |
| Nr katalogowy | KLAHRENDALE1 |
| Materiał | drewno, stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | brązowy |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 25 cm |
| Szerokość | 19 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5024005230717 |
| Wymiary z opakowaniem | 44 x 15 x 34 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,45 kg |
| Dane producenta | Zobacz |