Kinkiet 1x40 W czarny 3538 Rabalux Belano
Kinkiet 1x40 W czarny 3538 Rabalux Belano
- Nr katalogowy: 3538
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 104,74zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Belano |
| Nr katalogowy | 3538 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość | 19 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250335384 |
| Dane producenta | Zobacz |