Kinkiet 1x40 W czarny 3976 Rabalux Pablo
Kinkiet 1x40 W czarny 3976 Rabalux Pablo
- Nr katalogowy: 3976
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 108,06zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Pablo |
| Nr katalogowy | 3976 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 9.5 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250339764 |
| Wymiary z opakowaniem | 9 x 10 x 10 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,22 kg |
| Dane producenta | Zobacz |