Kinkiet 1x40 W czarny 3986 Rabalux Lamar
Kinkiet 1x40 W czarny 3986 Rabalux Lamar
- Nr katalogowy: 3986
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 63,98zł
Opis produktu
| Marka | Rabalux |
| Seria | Lamar |
| Nr katalogowy | 3986 |
| Materiał | metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 9 cm |
| Szerokość | 11 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5998250339863 |
| Wymiary z opakowaniem | 9 x 10 x 10 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,22 kg |
| Dane producenta | Zobacz |