Kinkiet 1x40 W czarny-mosiądz DLARMAND1AB Elstead Lighting Armand
Kinkiet 1x40 W czarny-mosiądz DLARMAND1AB Elstead Lighting Armand
- Nr katalogowy: DLARMAND1AB
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 497,27zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Ilość punktów światła
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Armand |
| Nr katalogowy | DLARMAND1AB |
| Materiał | stal szlachetna, szkło |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny, mosiądz |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 30.8 cm |
| Szerokość | 13.4 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5024005378914 |
| Wymiary z opakowaniem | 23 x 25 x 33 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,10 kg |
| Dane producenta | Zobacz |