Kinkiet 1x40 W czarny-przezroczysty LP12141W Light Prestige Fondi
Kinkiet 1x40 W czarny-przezroczysty LP12141W Light Prestige Fondi
- Nr katalogowy: LP12141W
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 198,00zł
Opis produktu
| Marka | Light Prestige |
| Seria | Fondi |
| Nr katalogowy | LP12141W |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny, przezroczysty |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 36 cm |
| Szerokość | 19 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5907796367759 |
| Wymiary z opakowaniem | 34 x 20 x 20 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |