Kinkiet 1x40 W nikiel HKSUSSEX1 Elstead Lighting Sussex
Kinkiet 1x40 W nikiel HKSUSSEX1 Elstead Lighting Sussex
- Nr katalogowy: HKSUSSEX1
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 968,00zł
Opis produktu
| Marka | Elstead Lighting |
| Seria | Sussex |
| Nr katalogowy | HKSUSSEX1 |
| Materiał | stal szlachetna, szkło, tkanina/materiał/jedwab |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | nikiel |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Wysokość | 45 cm |
| Szerokość | 11 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kod EAN | 5024005251019 |
| Wymiary z opakowaniem | 47 x 17 x 21 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |